Hakkımızda

 

Liva Exhibition Design ailesi olarak , uzun yıllara varan sektör tecrübemiz ile ticari faaliyetlerimize bugün hem yurtdışında hem yurtiçinde Avrupa standartlarında ve günümüz koşullarının getirdiği yenilikçi yaklaşım ve kurumsal mantalite ile devam etmekteyiz.

Yurtiçi ve yurtdışı lokasyonlarında her biri kendi sektörlerinde markalaşmış bir çok firmanın fuar katılımlarında stand tasarım ve uygulama konularında hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra hizmet yelpazemizi iç mekan dış mekan tasarımları, otel, ev, villa dekorasyonu bayi-showroom dizaynları, farklı sektörlere hitap eden mağaza konseptleri,3 boyutlu ve 3d proje çizimleri ve uygulamaları, tarihi yapı restorasyon çalışmaları, varaklı sistem tasarımları, çevre düzenlemesi, modern veya tarihi dokuların ön planda olduğu mimarı özel tasarım çalışmaları ile de genişletmiş bulunmaktayız.

Hizmet politikamızın temelini, siz değerli yatırımcılarımızın ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz etme, ihtiyaca yönelik zamanında kaliteli ve uygun maliyetli çalışmalar ortaya çıkarmak bilinci oluşturmaktadır.

Her biri konusunda uzman personeli ile Liva Exhibition Design ailesi olarak, globalleşen dünyamızda, kendisini sürekli yenilemesi gereken sektörümüzde, siz değerli müşterilerimizin kurumsal çözüm ortağı olabilme azmi ile çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Referanslarımızın geçmişimize, yatırımlarımızın geleceğimize ayna tuttuğu nice uzun vadeli iş birlikteliklerimizin gerçekleştiği seneler dileğiyle.

Saygılarımızla

Liva Exhibition Design